بارگذاری
جستجو
Fa | En

دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان شد

7 آبان 1396
0
بازدیدها: 2112
مهرعلیزاده استاندار اصفهان شد

سخنگوی وزارت کشور گفت: با تصویب پیشنهاد وزارت کشور در هیأت وزیران، استاندار جدید اصفهان انتخاب شد.

سید سلمان سامانی سخنگوی وزارت کشور گفت: در جلسه یکشنبه هفتم آبان ماه هیئت دولت که به ریاست دکتر روحانی برگزار شد، گزینه پیشنهادی وزارت کشور برای تصدی مسؤولیت استانداری‌ اصفهان معرفی و با تصویب هیأت وزیران، برای این مسؤولیت انتخاب شد.

وی افزود: بر این اساس، آقای محسن مهر علیزاده به عنوان استاندار اصفهان تعیین شد.

به گزارش تارنمای ریاست جمهوری، رییس جمهور با تبریک مسئولیت استانداران و فرصت خدمتی که در اختیار آنان برای خدمت به مردم قرار گرفته است، آنان را به رعایت اعتدال، تلاش بر حفظ وحدت مردم، رعایت حقوق اقوام و مذاهب، زنان و جوانان توصیه کرد.

ارتباط با ائمه جمعه، شخصیت‌های سیاسی، مذهبی و جریان‌های مختلف از دیگر توصیه‌های رییس جمهور بود.
 
دکتر روحانی استان‌های اصفهان، یزد و مازندران را از لحاظ گردشگری دارای اهمیت ویژه دانسته و استانداران این استان‌ها را به توسعه صنعت گردشگری در استان سفارش کرد.
 
رییس جمهور مردم استان اصفهان را مردمی وفادار، پرتلاش، خوش فهم و فعال و با نقش‌آفرینی‌های مهم و نمونه در انقلاب و دفاع مقدس ذکر کرد و آقای مهرعلیزاده را با تجربیات خوب و متنوع عضوی سیاسی، اجرایی و با سوابق ارزنده دانست و بر ارتباط بسیار صمیمی با شخصیت بسیار ارزشمند آیت الله مظاهری که همواره کمک نظام و دولت و خیرخواه آن بوده، توصیه نمود.

دیدگاه درباره این مطلب

فیلدهای با نماد * ضروری هستند

دیدگاه ها (1)

  1. غلامحسین شکرچی باغبادرانی۱۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۶

    با سلام،ادب و احترام. حضور ایشان در استان هنرخیز و هرن پرور اصفهانر ا خیرمقدم عرض نموده،امیدوارم با تدبیر و درایت شایسته ایشان که در دولتهای گذشته دوشادوش زنده یاد حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و جناب آقای دکتر خاتمی در جبهه خدمت مشغول رزم بوده اند،در این دولت بعنوان استاندار اصفهان منشاء آثار و برکات ارزنده بوده و البته تاثیر این خدمات عالی مشمول شهر باغبادران،بهشت پنهان استان نیز گردیده رشد و توسعه روزافزون این نقطه از جغرافیای کشور اسلامی موجب ثبت برگ زرین دیگری در دفتر خدمات دولت تدبیر و امید و عملکرد ایشان گردد. انشاء ا...