Loading
Search
Fa | En

مهرعلیزاده: بایدکشور را به نمایشگاهی گویا، پویا، متحرک و عملیاتی برای عرضه ی دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی تبدیل کنیم

7 Jun 2018
0
Views: 862
مهرعلیزاده: بایدکشور را به نمایشگاهی گویا، پویا، متحرک و عملیاتی برای عرضه ی دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی تبدیل کنیم
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: باید از هم اکنون کشور را به نمایشگاهی گویا، پویا، متحرک و عملیاتی برای عرضه ی دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی تبدیل کنیم و بخش عمده ای از ماهیت و واقعیت های جمهوری اسلامی را که در ۴۰ سال نتوانسته ایم به مردم نشان دهیم در عمل و اجرا در این مدت در معرض دید قرار دهیم.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در جلسه ستاد عالی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان و با حضور ایشان برگزار گردید، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) با اشاره به لزوم توجه ویژه به گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: در هر دهه از انقلاب مسائل و مشکلاتی را دشمنان به ایران اسلامی تحمیل کردند که باعث شد همه ی اقشار مردم در زمان ها و مناسبت های مختلف زحمات دلسوزانه ی بسیاری را برای حفظ انقلاب اسلامی متحمل شوند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه انقلاب اسلامی همیشه در معرض تهدیدات و طراحی ها و توطئه های مختلف دشمنان بوده است، افزود: جمهوری اسلامی ایران توانست با تدبیر واندیشه و حضور مردم در خنثی نمودن توطئه ها در پیشگاه خداوند متعال روسفید و موفق باشد و دستاوردهای خوبی داشته باشد.
مهرعلیزاده افزود: هنر ما این است که این دستاوردها را در معرض دید عموم قرار دهیم که می تواند هم به شکل فیزیکی و هم عمیق تر از این در بدنه جامعه به صورت ایجاد فهم عمومی در جامعه از رشد به معنای واقعی و اهدافی که نظام داشته و نرم افزاری که نظام در آن طراحی و برنامه ریزی کرده و همچنین ارزش جامعه و پیشرفت جامعه به سمت رشد و تعالی و رشد انسانی باشد و باید کارنامه ی عملی خود را را به نحو ظریفی در معرض ظهور و دید مردم قرار دهیم.
مهرعلیزاده با بیان اینکه در سال ۹۷ طراحی دشمنان این است که پی در پی از برخی از نقاط ضعف و کسری ها سوء استفاده کنند، اظهارداشت: دشمنان عزم خود را جزم کرده اند که ناامنی هایی را در کشور ایجاد کنند ولی ما پابرجا ایستاده ایم و نمی گذاریم کوچکترین مشکلی برای مردم ایجاد شود و با دقت، درایت و صلابت، جلوی آن را می گیریم و در این برنامه هم دشمنان شکست می خورند.
استاندار اصفهان تاکید کرد: مدیران می توانند قبل از اینکه مشکلات ایجاد شود در جهت حل آن اقدام کنند و بخش عمده ای از این توطئه ها به را به شکل طبیعی در عمل خنثی کنند.
وی اظهارداشت: باید از هم اکنون نسبت به انجام فعالیت های فرهنگی اقدام کنیم و با حرکت در بطن جامعه در پاسخگویی به مردم، حل مشکلات مردم، ایجاد نشاط در جامعه، میدان دادن به جوانان،آماده تر ساختن فضاهای فرهنگی در ابعاد مختلف پیش رویم که مردم خود احساس متفاوت بودن را نسبت به سال های گذشته داشته باشند.
استانداراصفهان اضافه کرد: باید از هم اکنون کشور را به نمایشگاهی گویا، پویا، متحرک و عملیاتی برای عرضه ی دستاوردهای انقلاب تبدیل کنیم بطوری که در رفتارهای اداری، برخورد ها، آذین بندی شهر، تعامل با مردم و ... تحولی ایجاد شود و بخش عمده ای از ماهیت و واقعیت های جمهوری اسلامی را که در ۴۰ سال نتوانسته ایم به مردم نشان دهیم در عمل و اجرا در این مدت در معرض دید قرار دهیم.
محسن مهرعلیزاده افزود: برای اینکه جوانان امروز با انگیزه های اصلی امام و پیروزی انقلاب و فرهنگ مورد نظر امام آشنا شوند باید کارگروهی با نام افکار و اندیشه های امام ایجاد شود و ویژگی های شخصیتی امام که باعث شده در طول ۴۰ سال گذشته با تأسی به آن پله های رشد را طی کنیم نشان دهیم.
استانداراصفهان تاکید کرد: باید کل استان اصفهان را به نمایشگاه عملی، واقعی و ملموس و حتی نرم افزاری از آنچه که اراده، خواست و ماهیت و ویژگی های جمهوری اسلامی است تبدیل کنیم و این اثرش در نسل جدید ماندگارتر خواهد بود و می تواند در سال های آینده به عنوان یک سرمایه برای کشور باشد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان نیز در این نشست اظهارداشت: تحریم های دشمنان در جهت جدا کردن مردم از دولت و حکومت است.
آیت الله طباطبایی نژاد با بیان اینکه دشمنان نمی خواهند گروهی مخالف آنان باشند، افزود: دشمنان می خواهند یکه تاز دنیا باشند و ما نمی خواهیم این سلطه را قبول کنیم چرا که یکتازی کفار مساوی با شیعه نبودن و مسلمان نبودن ماست.
امام جمعه اصفهان با تاکید بر اینکه باید فرهنگ دینی مردم افزایش یابد، افزود: باید فرهنگ دینی و فرهنگ حکومت اسلامی و انقلاب اسلامی را در ذهن مردم ایجاد کنیم و تبدیل به یک فکر و اندیشه شود.
نماینده ولی فقیه در استان اضافه کرد: مدیران همواره باید گره گشای مشکلات مردم باشند و نباید کاری کنند که موجب نارضایتی و بی اعتمادی مردم شوند چرا که این کار آب در آسیاب دشمن ریختن است.
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به اقدامات صورت گرفته در طول ۴۰ سال گذشته، اظهارداشت: نباید شرایطی فراهم گردد که مردم نیمه خالی لیوان را ببینند و باید پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های مختلف پزشکی، رفاهی، پیشرفت های علمی و ... برای مردم تشریح شود.

Leave your comments

All fields with an * are required

Comments

  • No comments found