Loading
Search
Fa | En

استاندار اصفهان اعلام کرد: تا جان در بدن دارم به تعهد خود در قبال اصفهان وفادار خواهم بود

0
Views: 1019
استاندار اصفهان اعلام کرد: تا جان در بدن دارم به تعهد خود در قبال اصفهان وفادار خواهم بود
دکتر محسن مهرعلیزاده در همایش روز ملی شوراها، خاطر نشان کرد: تا جان در بدن دارم و خون در رگهایم جاری است به تعهد خود در قبال اصفهان وفادار خواهم بود.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر محسن مهرعلیزاده در همایش روز ملی شوراها اظهارداشت: شوراها بعنوان نماینده ی آحاد مردم و چکیده فکر و برنامه ریزی مدیریت محلی هستند و باید بدنه ای قوی و با اطلاعات بالا داشته باشند ولی با این وجود شوراها هنوز جایگاه واقعی خود را پیدا نکرده اند.
مهرعلیزاده با بیان اینکه تنها ۱۵ درصد از جمعیت استان را جمعیت روستایی تشکیل می دهد، افزود: روستاها محل رشد اقتصادی هستند و با توجه به اینکه مشکل آب مسئله جدی و اساسی در استان است مسئولین مربوطه مکلفند در خصوص مسئله آب، اشتغال و برنامه منظم برای حل مشکلات روستائیان و ارتباط مستمر با نمایندگان روستائیان تلاش نمایند و مسائل را بررسی و حل نمایند.
استانداراصفهان با اشاره به وضعیت فوق العاده کم آبی استان در سال جاری اظهارداشت: عامه مردم آنچنان که باید و شاید خطر کم آبی را احساس نکرده اند و در این راستا شوراها پیام اینجانب را در خصوص مشکل جدی آب در صورت عدم صرفه جویی به مردم منتقل کنند.
وی بر لزوم تبلیغات شهری و فرهنگسازی در خصوص کاهش مصرف آب توسط شهرداریها بویژه شهرداری اصفهان تاکید کرد و افزود: با توجه به خشکسالی بی سابقه اگر لازم باشد حاضرم شخصاً به منظور آبرسانی به مردم وارد عمل شوم گرچه وظیفه اینجانب برنامه ریزی و مدیریت است.
محسن مهرعلیزاده با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی مرتبط، شهرداری ها ، ارتش ، بسیج و سپاه مکلف به آبرسانی به باغات هستند، اظهارداشت: به مردم و کشاورزان سخت کوش اطمینان میدهم اینجانب و تیم همراه تمام تلاش خود را در جهت تامین آب و اجرای طرح های سازگاری با کم آبی با همکاری مردم بکار خواهیم بست.
وی با تاکید بر اینکه باید استفاده بهینه از آب مدنظر همه ی دستگاه ها قرار گیرد، افزود: طرح های اساسی از قبیل جمع آوری دقیق پساب در اصفهان، استقرار و نصب تصفیه خانه های جدید، میزان استانداردهای مصرف آب در ادارات و استفاده از شیوه های نوین آبیاری در کشاورزی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
استاندار اصفهان در پایان با بیان اینکه حقآبه حق مسلم حق آبه داران است و همه باید در خصوص حل این مشکل حرکت کنیم و همکاری داشته باشیم؛ افزود: تا جان در بدن دارم و خون در رگهایم جاری است به تعهد خود در قبال اصفهان وفادار خواهم بود.

Leave your comments

All fields with an * are required

Comments

  • No comments found