بارگذاری
جستجو
Fa | En
مصاحبه با خبرگزاری مهر

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران بر ضرورت ایجاد طرح‌های ماندگار و بزرگ در تبریز ۲۰۱۸ تأکید کرد و گفت: باید به‌خوبی از فرصت تبریز ۲۰۱۸ برای توسعه آذربایجان شرقی استفاده کرد.

دنباله مطلب
مصاحبه مهرعلیزاده با ماهنامه آینده روشن

دکتر مهرعلیزاده معتقد است گردشگری بین الملل برای همه شاخص های توسعه فراگیر و عدالت اجتماعی و توزیع اقتصادی در همه ارکان جامعه مناسب است.

دنباله مطلب
مهرعلیزاده در باکو

محسن مهرعلیزاده در حاشیه برگزاری مسابقات زورخانه ای در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی گفت: این مسابقات پیش از این خارج از مسابقات رسمی فدراسیون جهانی فقط در بازی های تفیسا در اندونزی و همچنین بازی های آفریقایی برگزار شده بود و امسال توانستیم آن را وارد بازی…

دنباله مطلب
مصاحبه مهرعلیزاده با ایسنا

محسن مهرعلیزاده تاکید کرد: مطمئنا لیست مورد حمایت اکثریت اصلاح طلبان برای این انتخابات واحد خواهد بود و به هیچ عنوان شاهد انتشار لیست معتبر و تاثیرگذار دیگری از سوی اصلاح طلبان نخواهیم بود.

دنباله مطلب
مصاحبه با روزنامه همدلی

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر معتقد است افرادی که می‌خواهند وارد شورا شوند چه ورزشکار باشند چه غیرورزشکار و چه سیاسی باشند چه غیرسیاسی اگر وارد شورا شوند و شرایط لازم را نداشته باشند شورای شهر کنونی دوباره تکرار خواهد شد.

دنباله مطلب
مصاحبه با خبرگزاری ایلنا

عضو شورای عالی سیاست گذاری گفت: یک شهردار سالم می‌تواند شورا را هم سالم نگه دارد. پاک‌دستی و داشتن تخصص لازم در مدیریت شهری مهم ترین نکته‌ای است که در شورای عالی سیاست گذاری مطرح شد و شهردار آینده باید این دو ویژگی را داشته باشد.

دنباله مطلب
محسن مهرعلیزاده

عضو شورای عالی اصلاح طلبان می گوید: اصلاح‌طلبان مطمئناً افرادی را دارند که در همین مقطع و مقاطع دیگر می‌توانستند و می‌توانند به عنوان فرد برگزیده برای این جایگاه باشند، اما در مقطع فعلی با توجه به سابقه چهار سال گذشته، لزوم ادامه روند دولت آقای روحانی انتخاب شده است.

دنباله مطلب
مصاحبه با رویداد24

محسن مهرعلیزادهٰ به‌کارگیری نیروهای لایق و سزاوار در کابینه و رسیدگی به وضعیت اقتصادی به‌ویژه معیشتی مردم را مهمترین توقع اصلاح‌طلبان می‌داند.

دنباله مطلب

معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات تأکید کرد: جریانات سیاسی باید برای تحکیم انسجام داخلی، علاوه بر بالا بردن ظرفیت های درونی خود، با سعه صدر بیشتری اقدامات انتخاباتی خود را انجام دهند و برای موفقیت تلاش کنند، اگر هم در این راه توفیقی نیافتند، با هدف اعتلای بیشتر کشور…

دنباله مطلب

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اقدام دلواپسان قرچک در جریان برگزاری همایش اصلاح‌طلبان یادآور شد: همه گروه‌ها به ویژه رقبای اصلاح‌طلبان باید ظرفیت خود را قدری بالا ببرند. ما ۳۷ سال است که در جمهوری اسلامی نفس می‌کشیم٬ بنابراین هم از بُعد اسلامیت و رعایت…

دنباله مطلب