Loading
Search
Fa | En
مصاحبه با خبرگزاری مهر

رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران بر ضرورت ایجاد طرح‌های ماندگار و بزرگ در تبریز ۲۰۱۸ تأکید کرد و گفت: باید به‌خوبی از فرصت تبریز ۲۰۱۸ برای توسعه آذربایجان شرقی استفاده کرد.

Read More
مصاحبه مهرعلیزاده با ماهنامه آینده روشن

دکتر مهرعلیزاده معتقد است گردشگری بین الملل برای همه شاخص های توسعه فراگیر و عدالت اجتماعی و توزیع اقتصادی در همه ارکان جامعه مناسب است.

Read More
مهرعلیزاده در باکو

محسن مهرعلیزاده در حاشیه برگزاری مسابقات زورخانه ای در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی گفت: این مسابقات پیش از این خارج از مسابقات رسمی فدراسیون جهانی فقط در بازی های تفیسا در اندونزی و همچنین بازی های آفریقایی برگزار شده بود و امسال توانستیم آن را وارد بازی…

Read More
مصاحبه مهرعلیزاده با ایسنا

محسن مهرعلیزاده تاکید کرد: مطمئنا لیست مورد حمایت اکثریت اصلاح طلبان برای این انتخابات واحد خواهد بود و به هیچ عنوان شاهد انتشار لیست معتبر و تاثیرگذار دیگری از سوی اصلاح طلبان نخواهیم بود.

Read More
مصاحبه با روزنامه همدلی

کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر معتقد است افرادی که می‌خواهند وارد شورا شوند چه ورزشکار باشند چه غیرورزشکار و چه سیاسی باشند چه غیرسیاسی اگر وارد شورا شوند و شرایط لازم را نداشته باشند شورای شهر کنونی دوباره تکرار خواهد شد.

Read More
مصاحبه با خبرگزاری ایلنا

عضو شورای عالی سیاست گذاری گفت: یک شهردار سالم می‌تواند شورا را هم سالم نگه دارد. پاک‌دستی و داشتن تخصص لازم در مدیریت شهری مهم ترین نکته‌ای است که در شورای عالی سیاست گذاری مطرح شد و شهردار آینده باید این دو ویژگی را داشته باشد.

Read More
محسن مهرعلیزاده

عضو شورای عالی اصلاح طلبان می گوید: اصلاح‌طلبان مطمئناً افرادی را دارند که در همین مقطع و مقاطع دیگر می‌توانستند و می‌توانند به عنوان فرد برگزیده برای این جایگاه باشند، اما در مقطع فعلی با توجه به سابقه چهار سال گذشته، لزوم ادامه روند دولت آقای روحانی انتخاب شده است.

Read More
مصاحبه با رویداد24

محسن مهرعلیزادهٰ به‌کارگیری نیروهای لایق و سزاوار در کابینه و رسیدگی به وضعیت اقتصادی به‌ویژه معیشتی مردم را مهمترین توقع اصلاح‌طلبان می‌داند.

Read More

معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات تأکید کرد: جریانات سیاسی باید برای تحکیم انسجام داخلی، علاوه بر بالا بردن ظرفیت های درونی خود، با سعه صدر بیشتری اقدامات انتخاباتی خود را انجام دهند و برای موفقیت تلاش کنند، اگر هم در این راه توفیقی نیافتند، با هدف اعتلای بیشتر کشور…

Read More

محسن مهرعلیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به اقدام دلواپسان قرچک در جریان برگزاری همایش اصلاح‌طلبان یادآور شد: همه گروه‌ها به ویژه رقبای اصلاح‌طلبان باید ظرفیت خود را قدری بالا ببرند. ما ۳۷ سال است که در جمهوری اسلامی نفس می‌کشیم٬ بنابراین هم از بُعد اسلامیت و رعایت…

Read More