صدا و سیما عشقی شده است! | ۱۰ میلیون جوان در سن ازدواج داریم که بلاتکلیف هستند | سه شنبه 18 خرداد | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : صدا و سیما عشقی شده است! | ۱۰ میلیون جوان در سن ازدواج داریم که بلاتکلیف هستند | سه شنبه ۱۸ خرداد

مهرعلیزاده: ایران باید با قدرت برای زنده کردن برجام در مذاکرات حضور یابد. همه امکانات و نهادهای تصمیم گیری کشور باید در این زمینه همکاری کنند.

مهرعلیزاده: آقای رئیسی گفتند که در مناظره قبلی آذری زبان ها به ایشان توهین کردند و بعد از مناظره هم آذری زبان ها از استان های مختلف از وی دلجویی کردند، لازم است بدانید که ما آذری زبان نداریم این عزیزان ترک زبان هستند.

مهرعلیزاده: ادعای من درباره ۶ کلاس سواد کلاسیک آقای رئیسی، حق است. من به تحصیلات حوزوی آقای رئیسی احترام می گذارم، اما اقتصاد نیاز به علم کلاسیک دارد.

مهرعلیزاده: صدا و سیما ۵ دقیقه از مستند تبلیغاتی مرا سانسور کرد، آیا این بداخلاقی نیست؟ مردم در مقابل این سانسور غوغا کردند. زمانی می گفتند صدا و سیما، ملی است، بعد شد صدا و سیمای میلی و الآن شده صدا و سیمای عشقی.

مهرعلیزاده: هر ساله برای افزایش حقوق کارگران با آنها چانه زنی می کنند بهترین کار این است که ۳ جانبه گرایی تقویت سود تا کارگران به حق و حقوق خود برسند.


مهرعلیزاده: در زمینه رتبه بندی نسبت به حقوق معلمان ظلم فاحش شد.


مهرعلیزاده: کولبران قشر فراموش شده هستند.


مهرعلیزاده: در زمینه تطبیق مدارک، معلمان همانند اساتید دانشگاه ها باید از مزایای ارتقای مدرک تحصیلی خود بهره مند شوند.

مهرعلیزاده: برای رفع مشکل معیشتی قشری که درآمد ثابت ندارند و یا برای تامین معیشت خود با مشکل درآمد مواجه هستند باید صندوق پایدار درآمد ایجاد کنیم و برای این قشر حقوق تعیین کنیم.
همچنین این قشر باید تحت پوشش بیمه تکمیلی رایگان قرار گیرند تا در صورت بروز بیماری مجبور نشوند زندگی خود را بفروشند.


مهرعلیزاده: در جریان بیماری کرونا پرستاران از نظر روحی و درآمدی آسیب دیدند.


مهرعلیزاده: در دوران کرونا که بار آموزشی بر عهده خانواده ها بود فهمیدیم که معلمان زحمات زیادی می کشند. ما نیاز به غنی سازی در آموزش و پرورش داریم.


مهرعلیزاده: معلولین برای سهولت در تردد نیاز به مناسب سازی دارند.


مهرعلیزاده: ۱۰ میلیون جوان در سن ازدواج داریم که بلاتکلیف هستند. جوانان واقعیت های امروز جامعه و آینده سازان این کشور هستند.


مهرعلیزاده: پیامک وحشت برای دختران فرستادم بخاطر بیرون بودن موی سر اشتباه است.


مهرعلیزاده: در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور به بخش خصوصی اجازه می دهم واکسن کرونا وارد کنند. در مدت ۳ ماه همه مردم را واکسینه می کنم.

به اشتراک بگذارید : | | |