مصاحبه یاسر مهرعلیزاده، فرزند محسن مهرعلیزاده در شبکه دو | 13 خرداد | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مصاحبه یاسر مهرعلیزاده، فرزند محسن مهرعلیزاده در شبکه دو | ۱۳ خرداد

یاسر مهرعلیزاده، پسر محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره بهترین اخلاق مهرعلیزاده گفت: وی قول بیهوده به کسی نمی‌دهد و بدترین اخلاق او این است که زمانی که مسئولیتی دارد خانواده را فراموش می کند.

یاسر مهرعلیزاده در برنامه گفتگوی صمیمی با نمایندگان نامزد‌ها که پیش از گفتگوی ویژه خبری شبکه دو پخش می‌شود افزود: تحصیلات در لیسانس و فوق لیسانس مهندسی مکانیک است لیسانس از دانشگاه تبریز و فوق لیسانس از دانشگاه شریف، همچنین دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران دارد و یک دکترای دفاع نشده مهندسی اقتصاد از دانشگاه تیلبرگ هلند هم دارد که به علت مسئولیت‌های زیاد نتوانست از آن دفاع کند و ادامه دهد.

وی افزود: بعد از انقلاب که درس پدر تمام شد مصادف شد با زمان جنگ تحمیلی که از ابتدای دفاع مقدس در سپاه غرب کشور فرمانده سپاه مراغه بود سپس و وارد صنعت و در شرکت خودروسازی سایپا مشغول به کار شد در آنجا از مدارج پایین و مدیر خط تولید شروع کرد و تا قائم مقامی سایپا ارتقا یافت سپس قائم‌مقام آقای نبوی در وزارت صنایع سنگین شد.

یاسر مهرعلیزاده گفت آقای محسن مهرعلیزاده کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه تبریز و کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی شریف دارد.

وی افزود: مهرعلیزاده دکترای مدیریت مالی از دانشگاه تهران دارد و البته در رشته دکترای مهندسی اقتصاد در دانشگاه تیلبرگ هلند نیز تحصیل کرده اما به علت مشغله موفق به دفاع نشده است.

وی گفت: اقای مهرعلیزاده در سال‌های ابتدایی جنگ فرمانده سپاه مراغه بوده است و سپس در شرکت سایپا مشغول به کار شد و تا قائم‌مقام سایپا پیش رفت و بعد از آن معاون بهزاد نبوی در وزارت صنایع سنگین را بر عهده داشت.

وی گفت: مهرعلیزاده پس از آن بنیانگذار و مدیرعامل منطقه آزاد کیش بود و معاون نیروگاهی سازمان انرژی اتمی را بر عهده داشت و در زمان وی ساخت نیروگاه بوشهر مجدد انجام شد .

وی افزود: مهرعلیزاده پس از آن در بنیاد شهید چند سالی را خدمت کرد و در زمان دولت خاتمی یه عنوان استاندار خراسان در زمان وزارت کشور عبدالله نوری مشغول بود و بعد از ۴ سال در دوره دوم خاتمی به عنوان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی مشغول به کار شد.

یاسر مهرعلیزاده اضافه کرد: سازمان اقتصادی کوثر و استاندار اصفهان از دیگر سمت های آقای مهرعلیزاده است که به دلیل قانون منع بکار گیری بازنشستگان از سمت استانداری اصفهان استعفا کرد و پس از آن به شکل رسمی سمت دولتی نداشته است.

فرزند محسن مهرعلیزاده اضافه کرد سوابق اجرایی آقای مهرعلیزاده از سوابق سایر نامزدها در این دوره و چه در دوره‌های گذشته بیشتر است و در دوران جنگ به طور مستقیم چند هزار شغل در وزارت صنایع سنگین ایجاد کرده است.
وی مهمترین دغدغه مهرعلیزاده را ایران دانست و گفت وی فدراسیون جهانی ورزشهای زورخانه ای را ایجاد کرد.

وی درباره بهترین اخلاق مهرعلیزاده گفت: وی قول بیهوده به کسی نمی دهد و بدترین اخلاق او این است که زمانی که مسئولیتی دارد خانواده را فراموش می کند.

به اشتراک بگذارید : | | |