مهرعلیزاده در کلاب‌هاوس: ظریف اگر افتخار بدهد یکی از افتخارات دولت بنده خواهد بود | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مهرعلیزاده در کلاب‌هاوس: ظریف اگر افتخار بدهد یکی از افتخارات دولت بنده خواهد بود

مسئله فعلی ما این است که ایران فارغ از هر قوم و گروهی در خطر است. باید حرکتی کنیم که برای رنگین کمان ادیان،‌ مذاهب و گویش ها اهمیت قابل شویم. اگر نگاه امنیتی را نسبت به اقوام عوض کنیم با رعایت حقوق شهروندی قادر خواهیم بود از این مشکلات عبور کنیم.

تعلق خاطر به جناح اصلاح طلبی دارم‌ و کار با این جریان را در ۲۵ سالگی شروع کردم. انشالله با تشکیل دولت سوم خاتمی مطالبات را برآورده کنم؛ اگر اراده کنم کار را تا پایان انجام می دهم.

سیاست خارجی دولت من توسعه محور خواهد بود و همه چیز بر مبنای توسعه سیاسی و اجتماعی و .. و بر مبنای سیاست دولت خاتمی خواهد بود.

سیاست تنش زدایی را دنبال خواهم کرد و این کار با انتخاب وزیر مناسب صورت می گیرد.
ظریف اگر افتخار بدهد یکی از افتخارات دولت بنده خواهد بود تا سیاست های خود را به نحو مطلوب جلو ببرد. در سیاست خارجی توجه به منطقه و همسایگان برای رشد اشتغال تاثیرگذار خواهد بود.

در کار با کسی تعارف ندارم من الان رییس جمهور نیستم که بگویم چرا نماینده بنده را به صداوسیما راه ندادید و سیستم قضایی و اجرایی دست من نیست و نمی توانم شکایت کنم.

از آقای ابطحی مچکرم که از مظلومیت من صحبت کردند من می ترسیدم تفکر اصلاح طلبی و خاتمی حذف شود والا از رد صلاحیت خودم نمی ترسیدم.

اکثر دوستان در ستاد من جوان هستند و انرژی و جسارت دارند و توانمند هستند. آینده برای جوانان است و اگر جوانان را امروز وارد عرصه نکنیم، در حق آینده کشور خیانت کردیم.

گفتگوی تمدن ها باید به عنوان تاریخ تمدن ایران ادامه داشته باشد.

ایران برای همه ایرانیان است و تفکر و اندیشه اصلاح طلبی برای من مهم است و راه عبور از این بن بست، همین تفکر اصلاح طلبی است. از هر فردی که دلسوز ایران باشد استفاده خواهم کرد.

سند راهبردی چین یک یادداشت تفاهم است و قطعا با مشی دولت سنجیده و براساس منافع ملی بر روی آن کار می شود.

من ریاست جمهوری را خیلی جدی گرفتم نوع ظهور و بروز و سیاست هر کاندیدایی باهم فرق دارد و امکانات، چند صد میلیاردی ندارم. برخی کاندیداها از هواپیما و هزینه های دولتی استفاده می کنند من این امکانات را ندارم. امروز فارغ از هر گروه قوم زبان و قبیله نگران ایران هستیم.

به اشتراک بگذارید : | | |