بیانیه ستاد دکتر مهرعلیزاده در خصوص ممانعت از ورود نماینده‌ی دکتر مهر‌علیزاده به مرکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی جهت گفتگوی ویژه‌ی خبری‌ | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : بیانیه ستاد دکتر مهرعلیزاده در خصوص ممانعت از ورود نماینده‌ی دکتر مهر‌علیزاده به مرکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی جهت گفتگوی ویژه‌ی خبری‌

ملت بزرگ ایران

صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مانع ورود نماینده دکتر محسن مهرعلیزاده برادر گرامی دکتر علی تاجرنیا از نخبه‌های علمی و سیاسی کشور و نماینده‌ی دوره‌ی ششم مجلس شورای اسلامی، برای شرکت در گفتگوی ویژه‌ی خبری شد.

این اقدام صدا و سیما با توجه به هشدارهای قبلی شورای محترم نگهبان در خصوص رصد مطالب کاندیداها، گامی پیشتر در مسیر محدودیت کاندیداها بوده و نشانگر آن است که کنترل و محدودیت مطالب با تفسیری جدید توسط کمیته‌ی انتخابات رسانه‌ ملی به محدودیت نمایندگان کاندیداها نیز تسری يافته است.

چنین نگاه بسته و محدودی با پیشی‌گرفتن از روش شورای محترم نگهبان، محصول ابتکار عملی است که در چند سال اخیر؛ به تعدد مراکز تصمیم‌گیری به مثابه راهکاری برای جایگزینی امیال اشخاص با قوانین جاری، می‌اندیشد.

این رویه را می‌توان گامی دیگر در ادامه‌ی روند رقابت ناعادلانه و نابرابر دانست که صرفا در خصوص تنها کاندیدای اصلاح طلب این دوره، اِعمال می‌شود.

بدیهی است چنین اقداماتی دانسته یا ندانسته همسو با بدخواهان ایران، اعتماد هموطنان را بیش از پیش مورد هدف قرار داده، موجب دلسردی شده و نمادی از انتخاباتی ارائه می‌دهد که نتیجه‌ی آن از پیش معین است که خود نافی اراده‌ی نظام در خصوص حضور حداکثری مردم می‌باشد.

ستاد دکتر مهر علیزاده ضمن انتقاد از چنین رویکرد خارج از چارچوب اختیارات قانونی کمیته انتخابات صدا و سیما، توجه‌ همه کاندیداهای محترم دیگر را به این نکته جلب می‌نماید که به رسمیت شناختن این گونه اقدامات، بریدن شاخه‌ای است که جمهوریت نظام و انتخاب مشروع رئیس جمهور آینده بر روی آن استوار است و بالقوه آسیب آن شامل همه‌ی عزیزان خواهد شد.

والسلام
ستاد دکتر محسن مهر علیزاده
۱۱ خرداد ماه ۱۴۰۰

به اشتراک بگذارید : | | |