مهرعلیزاده: رمز موفقیت در شرایط فعلی کشور حفظ وحدت در تمامی سطوح است | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مهرعلیزاده: رمز موفقیت در شرایط فعلی کشور حفظ وحدت در تمامی سطوح است

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در شورای اداری شهرستان برخوار با اشاره به مشکلات این شهرستان تاکید کرد: باید در جلسه ی با حضور مسئولان مربوطه، مشکلات به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد و در یک زمانبندی مشخص مسائل تعیین تکلیف شود.
استاندار اصفهان بر یکپارچه سازی اراضی کشاورزی در شهرستان تاکید کرد و افزود: تنها راه برون رفت از کم آبی یکپارچه سازی اراضی و تغییر الگوی کشت کشاورزی است و هزینه کرد در خصوص آبیاری قطره ای و روش های نوین آبیاری بسیار ارزشمند است.
مهرعلیزاده با اشاره به تسهیلات دولت در خصوص اشتغال پایدار کشاورزان در شهرستان اظهارداشت: این تسهیلات در شرایطی که دولت با کمبود اعتبارات مواجه است در نظر گرفته شده و نیمی از این اعتبارات توسط دولت در بانک ها سپرده گذاری شده است و بر همین اساس مدیران باید برای دریافت این تسهیلات و اختصاص آن به مردم پیگیری لازم را داشته باشند.
وی با تاکید بر اینکه فرماندار شهرستان باید در راستای استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی اقدام نماید، اظهارداشت: طرح های عمرانی و فرهنگی شهرستان باید به بخش خصوصی واگذار شود.
استاندار اصفهان با بیان اینکه به زودی عملیات احداث ۳ باب مدرسه جدید در شهرستان برخوار شروع می‌شود، اضافه کرد: اتوبوس‌های شهری با مشارکت بخش خصوصی در اختیار شهرداری‌های شهرهای شهرستان برخوار قرار خواهد گرفت.
مهرعلیزاده با تأکید بر این که باید شغل‌های جدیدی متناسب با کم‌آبی در شهرستان برخوار تعریف کرد، ادامه داد : طرحی در استان اصفهان تهیه شده که با اختصاص ۲.۸ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی با کارمزد ۴ درصد، ۶۳ هزار شغل جدید در مناطق دور و نزدیک این استان ایجاد خواهد شد.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه همه مسؤولان موظف به حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی هستند، تصریح کرد: موضوع منطقه صنعتی برخوار باید به سرعت با حضور مسؤولان ذیربط و نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی پیگیری و به نتیجه نهایی منجر شود.
استاندار اصفهان در ادامه با اشاره به توطئه های دشمنان برای ایجاد نارضایتی و ناامنی در کشور؛ افزود: دشمن از هر فرصتی برای اینجاد ناامنی در کشور استفاده می کند و رمز موفقیت در این زمان حفظ وحدت در تمامی سطوح است.
وی با اشاره به اینکه در تلاطم بازار سکه طلا، رد پای ۲۳ نفر از برهم‌زنندگان اقتصاد کشور که از جانب دشمنان حمایت می‌شدند، پیدا شده است، افزود: تنها یکی از دستگیرشدگان، یک میلیون و ۵۰۰ هزار سکه طلا خریداری کرده بود.
مهرعلیزاده یادآور شد: عربستان سعودی ۷۸ میلیارد دلار به ۹ شرکت غربی-صهیونیستی پرداخت کرده تا کشورمان را در بخش‌های اقتصادی، حقوق بشر، دفاعی و ناامنی‌های مرزی تحت شدیدترین فشارها قرار دهد.
استاندار اصفهان خاطر نشان کرد: تحریم های امریکا و عدم وابستگی به درآمد نفت باعث توجه به تولید داخل و قابلیت ها و ظرفیت های داخلی خواهد شد.
حمیدرضا طباطبایی، معاون امنیتی اجتماعی و سیاسی استانداری اصفهان نیز در این جلسه اظهارداشت: اتباع غیر مجاز و بدون مجوز کار در شهرستان برخوار جمع‌آوری می‌شوند.
وی با بیان اینکه در مدت ۶ ماه ۳۰ درصد جمعیت مهاجران افغان در شهرستان برخوار جمع‌آوری خواهند شد، یادآور شد: برخی از واحدهای تولیدی در برخوار نگران آن هستند که تولید محصولات‌شان با خروج کارگران خارجی کاهش یابد.
علی مقدس‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان نیز بر مشارکت حداکثری از توان بخش خصوصی در واگذاری و تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام عمرانی تأکید کرد و افزود: در واگذاری طرح‌های نیمه‌تمام به بخش خصوصی به گونه‌ای عمل شود که اصل سرمایه‌گذاری و سود سرمایه‌گذاران حفظ شود.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |