استاندار اصفهان: سیاست قطعی مدیریت استان حمایت از سرمایه گذاری است | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : استاندار اصفهان: سیاست قطعی مدیریت استان حمایت از سرمایه گذاری است
دکتر محسن مهرعلیزاده در جلسه ی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهارداشت: سیاست قطعی مدیریت استان حمایت از سرمایه گذاری است و در این راه تمامی موانع را با کمک مردم و دستگاه های ذیربط برخواهیم داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در جلسه ی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، با اشاره به گزارش ارائه شده توسط دبیر ستاد تسهیل استان، اظهارداشت: براساس این گزارش فعالیت ستاد و کمیته های زیر مجموعه مثبت و مطلوب پیگیری شده است که قابل قدردانی است.
مهرعلیزاده با بیان اینکه همکاری برخی از دستگاه ها بویژه بانک ها با ستاد مطلوب نبوده است، افزود: به همین دلیل نتیجه ی مورد نظر حاصل نشده است.
استاندار اصفهان با اشاره به اینکه احتمالا بانک ها دلایل و محدودیت های خود را برای این عدم همکاری دارند، تصریح کرد: لازم است که در جلسه ای به صورت مشروح دلایل و انتظارات بانک ها مورد بررسی قرار گیرد.
مدیر ارشد استان افزود: بانک ها در مواردی سختگیری برخی دستگاه های نظارتی را دلیل عدم همکاری کامل با ستاد اعلام می نمایند، که این مورد در دیدار با مدیرکل بازرسی استان مورد تاکید قرار گرفت.
وی اضافه کرد: در این دیدار تاکید شد که سیاست مچ گیری جای خود را به سیاست حمایتگرایانه دهد و دستگاه های نظارتی به صورت موسع با قانون برخورد نمایند.
مهرعلیزاده با بیان اینکه نسبت مصارف به منابع در اکثر بانک ها حدود ۳۰ درصد است، افزود: باید مشخص شود که بقیه ی مصارف بانک ها در کجا و چه محلی مورد استفاده قرار می گیرد و این موضوع نیز باید در جلسه ی فوق العاده ای مورد بررسی قرار گیرد.
استاندار اصفهان در پایان تاکید کرد: سیاست قطعی مدیریت استان حمایت از سرمایه گذاری است و در این راه تمامی موانع را با کمک مردم و دستگاه های ذیربط برخواهیم داشت.
دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |