استاندار اصفهان خواستار تسریع در اجرای پروژه های قطار شهری شاهین شهر، بهارستان و شهر مجلسی به اصفهان شد | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : استاندار اصفهان خواستار تسریع در اجرای پروژه های قطار شهری شاهین شهر، بهارستان و شهر مجلسی به اصفهان شد
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار معاون وزیر راه و شهرسازی با ایشان بر تسریع در اجرای پروژه های قطار شهری شاهین شهر، بهارستان و شهر مجلسی به اصفهان تاکید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان؛ دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار حبیب‌الله طاهرخانی، معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ایران با ایشان ضمن استماع گزارش وضعیت شهرهای جدید اصفهان از جمله بهارستان و شهر جدید مجلسی، خواستار تسریع در راه اندازی قطار شهری بهارستان – اصفهان شد و اظهارداشت: استفاده از بخش خصوصی برای راه اندازی و بهره برداری از این خط ضروری ست.
استانداراصفهان افزود: حضور بخش خصوصی در پروژه های عمرانی علاوه بر تسریع در روند اجرای پروژه، هزینه ها مالی کمتری را برای دولت خواهد داشت.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه با راه اندازی متروی بهارستان سفرهای بین شهری کمتر خواهد شد، اظهارداشت: کاهش ترافیک و آلودگی هوا از جمله مهمترین مزیت های این پروژه برای اصفهان خواهد بود.
وی افزود: مدیریت استان حمایت خود را برای واگذاری ایستگاه ها به بخش خصوصی در جهت کمک به این پروژه ی اساسی اعلام می دارد.
استانداراصفهان در ادامه به پروژه ی متروی اصفهان- شاهین شهر نیز اشاره کرد و افزود: این خط آماده ی اجرا است و شاهین شهر قابلیت استفاده از سرمایه گذار بخش خصوصی را در این خصوص دارد.
مهرعلیزاده به ارتباط کاری و سفر های بین شهری زیاد اصفهان و شاهین شهر اشاره کرد و افزود: تسریع در اجرای این طرح نیز برای اصفهان و شاهین شهر ضروری است.
استانداراصفهان متروی شهر مجلسی را از اولویت ها برشمرد و افزود: باید برنامه ی اجرایی پروژه های قطار شهری بهارستان، شاهین شهر و مجلسی به اصفهان تهیه گردد تا بتوانیم زمانبندی مطلوب تری در جهت تسریع تا اجرای پروژه داشته باشیم.
دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |