مهرعلیزاده: حاکمیت عقل و اندیشه را تکرار می کنیم | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مهرعلیزاده: حاکمیت عقل و اندیشه را تکرار می کنیم

معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات با تاکید بر لزوم حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای گفت: رای مجدد و اعتماد دوباره مردم به دولت تدبیر و امید، موجب استمرار و تثبیت عقلانیت برای سال های متمادی در کشور خواهد شد.

دکتر محسن مهرعلیزاده در همایش حامیان حسن روحانی در سالن ورزشی آزادی مراغه افزود: ادامه این دولت می تواند پایه تحولی برای کشور برای سال های پس از ۱۴۰۰ نیز باشد. با رای اکثریت آحاد مردم به دولت تدبیر و امید، کارهای بزرگی که در چهار سال گذشته‌آغاز شده، در چهار سال آینده نیز با استحکام و قدرت بیشتری ادامه خواهد یافت.
وی اضافه کرد: پاک دستی، عقلانیت، ارتباط و تعامل سازنده با کشورهای دنیا و حاکمیت مدیران دلسوز و انقلابی حاصل دولت تدبیر و امید در کشور در چهار سال گذشته است. مردم شریف ایران، چهار سال قبل با همت و غیرت، به دورانی خاتمه دادند که با درآمدهای میلیارد دلاری، دکل ها گم شد، اختلاس ها جریان داشت،دروغگویی توسعه یافت و عزت ملت مورد خدشه قرار گرفته بود. درایت شما مردم عزیز،کشور را از این ورطه نابودی نجات داد و اکنون به نقطه ای رسیده ایم که جهانیان، حقوق ملت ایران را به رسمیت شناخته اند
مهرعلیزاده گفت: فرهنگی غنی نیاز اصلی کشور است تا در آینده دروغگویی، ریاکاری و تزویر، نسل های آینده مان را تهدید نکند.

عضو شورای سیاستگذاری اصلاحات افزود: همان هایی که باعث شدند قطعنامه ها علیه ایران صادر شود و تحریم های سنگین بر ملت عزیز ایران تحمیل گردد وهمچنین کاسبان تحریم، در پی آنند که دولت مردمی روحانی را کم توفیق معرفی کنند تا بار دیگر بر امور کشور حاکم شوند و اهداف کاسب کارانه خود را دنبال نمایند.

وی با بیان اینکه برجام، دستاورد بزرگ دولت تدبیر و امید است افزود: برجام بر اثر تدبیر و عقلانیت این دولت و نیز به پشتوانه آرای مردم به ثمر نشست و در سال های آینده نیز ثمرات مثبت آن با وجود برخی بدعهدی ها از سوی غرب در جامعه دیده خواهد شد.دیپلماسی فعال و هوشمندانه سال های گذشته در جریان مذاکرات با قدرت های بزرگ موجب شد که آن کشورها به حق مسلم کشورمان در برخورداری از انرژی هسته ای و غنی سازی به عنوان حق مسلم مان صحه بگذارند.
وی اضافه کرد: کاسبان تحریمی که شیرینی توسعه کشور را تلخ می کنند، درصدد این هستند که دولت دلسوزی که پایه اش درایت و عقلانیت است را کم توفیق و ذلیل جلوه دهند و در اذهان عمومی این گونه وانمود کنند تا دوباره بر جریان اجرایی کشور حاکم شوند اما ملت شریف ایران، با انتخاب مجدد دکتر روحانی،عقلانیت را در کشور، برای سالیان سال تثبیت خواهد نمود.
وی گفت: از بین رفتن تحریم ها و ایجاد فضای آزاد برای بزرگان، رسانه ها، فعالان مدنی، مطبوعات، روزنامه ها و فضای مجازی به عنوان زبان گویای جامعه از راهبردهای مثبتی بود که در این دولت اجرا شد.

دکتر مهرعلیزاده با تاکید مجدد بر حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات گفت: همانطور که دکتر روحانی اشاره نمودند برای اینکه تمام تحریم ها بصورت کامل برداشته شود و کارهای ناتمام، تکمیل شود و آزادی های اجتماعی، نهادینه گردد کشور نیازمند رئیس جمهوری با آرای زیاد می باشد تا وی بتواند با اقتدار، تمام برنامه های خود را پیاده نماید. سید بزرگوار و عزیز دل ایرانیان،خاتمی عزیز نیز تکرار موفقیت سال ۹۲ را از مردم شریف ایران خواسته اند و اینبار نوبت مردم است تا تکرار کنند. لذا تکرار می کنیم انتخاب روحانی را، تکرار می کنیم پاکدستی را، تکرار می کنیم حاکمیت عقل و اندیشه را، رد می کنیم حاکمیت ریاکاری را، رد می کنیم ارائه آمار دروغ را، و رد می کنیم گم شدن دکل های نفتی را. اگر میخواهیم آرامش در کشور نهادینه شود و همگان به حقوق مردم ایران احترام بگذارند بایستی با رای قاطع خود به دکتر روحانی، وی را در تکمیل برنامه هایش یاری نماییم.

مهرعلیزاده با اشاره به لزوم توسعه و رشد منطقه آذربایجان در سال های آینده اضافه کرد: با توجه به ظرفیت ها و استعدادهای موجود در منطقه به ویژه در مراغه، این شهرستان می تواند با حمایت های دولت تدبیر و امید به قطب گردشگری و صنعت در این منطقه تبدیل شود.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |