مهرعلیزاده: تمام پتانسیل انتخاباتی را در اختیار لیست امید می گذارم | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مهرعلیزاده: تمام پتانسیل انتخاباتی را در اختیار لیست امید می گذارم

عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: تمام پتانسیل انتخاباتی خودم را در فرایند انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، در اختیار لیست امید و اصلاح طلبان قرار خواهم داد.

در نشست هم اندیشی نامزدهای اصلاح طلب انتخابات شورای شهر تهران که به میزبانی دکتر محسن مهرعلیزاده برگزار شد معاون رئیس جمهور در دولت اصلاحات در اقدامی هوشمندانه، عنوان داشت: تمام امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ستادهای انتخاباتی اینجانب در اختیار نامزدهای اصلاح طلب لیست امید قرار خواهد گرفت.

مهرعلیزاده با اشاره به چالش های فراوانی که شهر تهران با آن مواجه است گفت: تلاش می کنیم با هماهنگی همه سرمایه های اجتماعی، انتخابات پرشوری را رقم بزنیم و در مسیر حل معضلات شهری، گام برداریم.

در این نشست که تعداد زیادی از نامزدهای شورای شهر حضور داشتند آقایان و خانم ها الویری، امانی، حق شناس، خلیل آبادی، حبیب زاده، فراهانی، نژاد بهرام، علیخانی، نظری، فخاری و آروین به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند و از حمایت بی شائبه دکتر مهرعلیزاده و اعضای ستاد ایشان تقدیر نمودند.

مرتضی الویری در این نشست گفت:  اقدام ارزشمند مهندس مهرعلیزاده در حافظه جمعی شهروندان تهرانی باقی می ماند و امیدوارم فعالان سیاسی از این رویکرد هوشمندانه مدنی و سیاسی تبعیت کنند.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |