مهرعلیزاده: اولویت دولت معیشت و اشتغال جوانان است | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مهرعلیزاده: اولویت دولت معیشت و اشتغال جوانان است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، محسن مهرعلیزاده با حضور در راهپیمایی روز قدس در خصوص اهداف این روز در جمع خبرنگاران گفت: بیش از هفتاد سال است که اسراییل بشریت را رو سیاه کرده ولی خوشبختانه با اعلام روز قدس و روشن‌تر کردن مسلمانان و جمع کردن مسلمانان برای اعلام برائت از اسراییل امروز چهره اسرائیل مشخص است. در هر گوشه‌ای از دنیا تروری انجام می‌شود پای اسراییل و طراحی و اجرای آن هست. داعش هم که به عنوان یک خطر جدی در سطح دنیا مطرح شده و هم غرب هم شرق هم کشورهای اسلامی از آن مصون نیستند طراحی اسراییل و اجرای اسراییل با کمک آمریکا و بعضا کشورهای منطقه است. بنابراین این جمع شدن و ابتکار عمل امام منجر می‌شود این غده سرطانی نابود شود.

مهرعلیزاده در خصوص اولویت‌های کابینه دوازدهم و تغییرات مقتضی گفت: به نظر من مهمترین مطلب معیشت و اشتغال جوانان است. گرچه در زندگی بشر مسائل فرهنگی و اجتماعی اهمیت دارد اما در این مقطع به این دلیل که در ابعاد دیگر شیوه‌هایی داریم که هم مطلوب نظام است هم مطلوب دولت است مساله اصلی اقتصاد خواهد بود.

او  افزود: در خصوص اقتصاد مردم توقع دارند و دیدیم مردم با گذشت و متانت و صبر و شور و آگاهی سیاسی و اجتماعی دو سال و نیم پای  برجام ایستادند. حتی با اینکه دولت متوجه برجام بود و در مسائل اقتصادی آنچنان که دلش می‌خواست نتوانست کاری کند. اما این دوره روحانی همراه با توقع رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال برای جوانان روی کار آمده است. در کابینه باید از نیروهای جوان بیشتر استفاده شود و نیروهای آگاه در مسائل اقتصادی وارد دولت شوند.

مهرعلیزاده در خصوص پیام حمله موشکی سپاه به مواضع داعش گفت: پیام این بود که ایران هنوز مقتدر است. در انتخابات ۴۲ میلیون به نظام رای دادند و درون نظام حرکت می‌کنند. ما در منطقه چنین کشوری نداریم با این جمعیت مشارکت‌جو و علاقه‌مند و دوم اینکه اگر دشمن بخواهد پای اسراییل را تحت عنوان داعش به ایران باز کند جواب دندان شکنی خواهد گرفت و شوخی ندارد.

لینک اصلی خبر

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |