مهرعلیزاده: صنعت گردشگری باید مورد توجه جدی قرار بگیرد | پایگاه اطلاع رسانی دکتر محسن مهر علی زاده

شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : مهرعلیزاده: صنعت گردشگری باید مورد توجه جدی قرار بگیرد

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، محسن مهرعلیزاده رئیس گردشگری اتاق بازرگانی در کنگره ۲۰۰ شهید دانشگاه تبریز و علوم پزشکی در ارومیه ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس گفت :  تقدیم بیش از ۲۴۰۰۰۰ شهیدبرای حفظ آرمان های انقلاب نشان از اعتقاد مردم به این نظام است.

وی افزود : امروزه در این مقطع مهم و حضور دولت تدبیر و امید با تلاش ۲۲ ماهه موفق شدیم بدبینی های بین المللی را از بین ببریم و حالا برای انجام کارهای فوق العاده و استفاده از دوران پسا تحریم یک فرصت بی نظیر است.

رئیس سابق سازمان تربیت بدنی تصریح کرد : صنعت گردشگری امروزه جزو مهم ترین برنامه های کشورهای مختلف است و ما هم باید آنرا جدی بگیریم.

وی اظهار داشت : امروزه کشور ما از صنعت گردشگری بخصوص گردشگری مذهبی استفاده می کند و گردشگران زیادی از کشورهای اسلامی سوریه ، لبنان و عراق برای بازدید از اماکن متبرکه وارد کشورمان می شوند.

مهر علیزاده اضافه کرد : با کاهش جدی فروش نفت و قیمت آن برای عبور از مشکلات موجود بخصوص در کسری بودجه نیاز به توجه جدی به صنایع دیگر بخصوص صنعت نوپای گردشگری نیازمند توجه جدی مسئولین را می طلبد همانطور که کشور مصر حتی در این دوران موجود مشکلات داخلی این کشور توانسته با استفاده از این صنعت بسیاری از مشکلات خود را حل کند.

محسن مهرعلیزاده در پایان آماری از مشکلات صنعت گردشگری در کشور را بیان کرد.

دسته بندی : آخرین اخبار
به اشتراک بگذارید : | | |