بارگذاری
جستجو
Fa | En

پیام تسلیت استاندار اصفهان در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه

0
بازدیدها: 364
پیام تسلیت استاندار اصفهان در پی وقوع زلزله در استان کرمانشاه
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ؛ دکتر مهرعلیزاده در پی وقوع حادثه تلخ زلزله در استان کرمانشاه پیامی صادر نمود.
متن پیام به شرح ذیل می باشد:
خبر وقوع زلزله در منطقه غرب کشور و مخصوصاً استان کرمانشاه که منجر به جان باختن شماری از هموطنان عزیز و مجروح شدن تعدادی زیادی از افراد و خسارت فراوان شد موجب تأسف و تأثر عمیق گردید.
اینجانب به نمایندگی از مردم و مسئولین استان اصفهان ضمن ابراز همدردی با هموطنان عزیزمان در استان کرمانشاه و اعلام آمادگی برای امداد رسانی به مصیبت دیدگان ، برای جان باختگان این حادثه ، مغفرت الهی و برای مجروحان شفای عاجل و برای خانواده های داغدار و رنج دیده صبر و سلامتی مسألت می کنم.
امیدوارم در سایه توجهات خداوند متعال و با نصب العین قرار گرفتن رهنمود اخیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)که فرمودند: (از همه کسانی که می توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست می کنم که به یاری آسیب دیدگان بشتابند.) و همچنین همت هموطنان عزیز و بهره مندی از توکل الهی صبر و مقاومت مردم به زودی شاهد کاهش درد و رنج ها و بازسازی و آبادانی آن بخش از میهن اسلامی باشیم.

دیدگاه درباره این مطلب

فیلدهای با نماد * ضروری هستند

دیدگاه ها

  • دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد