بارگذاری
جستجو
Fa | En

تجدید میثاق استاندار اصفهان با شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

0
بازدیدها: 357
تجدید میثاق استاندار اصفهان با شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده صبح امروز در گلستان شهدای همیشه جاوید اصفهان حضور یافت و نسبت به مقام شامخ شهیدان سرافراز دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ادای احترام نمود.
دکتر مهرعلیزاده در حاشیه تجدید میثاق با شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین ساعات کاری‌ام را در گلستان شهدا آغاز کردم چرا که معتقدم هرچه داریم از برکت خون همین شهداست.
مهرعلیزاده با بیان این که اوایل انقلاب سپاهی و رزمنده بودم و امروز به نوعی برایم تجدید خاطره شد، افزود: در تداوم آن فداکاری‌ها امروز مسؤولیت ما بعد از گذشت ۴۰ سال از انقلاب اسلامی برای رسیدن به اهداف انقلاب و ادامه راه شهدا سنگین است.
استانداراصفهان با اشاره به اینکه اصفهانی‌ها همواره در شاخص‌های مختلف حراست از انقلاب اسلامی، پیشتاز بوده و در ردیف نخست تقدیم شهدا قرار داشته‌اند، اظهارداشت: اصفهان بیشترین شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد را تقدیم دفاع مقدس نموده است.
محسن مهرعلیزاده با بیان اینکه ما به دنبال برطرف کردن مشکلات مردم متدین اصفهان هستیم، گفت: اصفهان در زمینه‌های مختلفی دچار برخی مشکلات است که باید به آنها توجه کرد، به عنوان نمونه موضوع آب که چندین سال است به عنوان مشکل اصفهان محسوب می‌شود و از دو سه دهه گذشته آغاز شده و به شرایط امروز رسیده نیازمند توجه بیشتری است.
استاندار اصفهان با اشاره به مشکلات ناشی از بیکاری و رکود، تصریح کرد: اصفهان از استعدادهای خوبی برخوردار است و نباید شاهد افزایش بیکاری در این استان باشیم، بلکه باید با بکارگیری تجربیات، انرژی، توان مردم و سرمایه‌ها بتوانیم اقدامات خوبی انجام دهیم.
وی افزود: در این راستا جذب سرمایه‌های خصوصی داخلی و خارجی در زمینه‌های مختلف از جمله صنعت، گردشگری و خدماتی لازم است تا اشتغالزایی صورت گیرد.
مهرعلیزاده با بیان اینکه اصفهان همه زیرساخت‌های لازم در اقتصاد مقاومتی را که مهم‌ترین آن نیروی انسانی است، دارد؛ تصریح کرد: امیدوارم بتوانیم اصفهان را به عنوان الگو برای دیگر استان‌ها مطرح کنیم.


دیدگاه درباره این مطلب

فیلدهای با نماد * ضروری هستند

دیدگاه ها

  • دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد