بارگذاری
جستجو
Fa | En

بازدید وزیر بهداشت و استاندار اصفهان از بخش های مختلف و طرح توسعه بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان

3 اسفند 1396
0
بازدیدها: 491
بازدید وزیر بهداشت و استاندار اصفهان از بخش های مختلف و طرح توسعه بیمارستان آیت الله کاشانی اصفهان

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور بازدید و افتتاح چندین پروژه بهداشتی- درمانی وارد فرودگاه بین المللی شهید بهشتی شد و مورد استقبال دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان قرار گرفت.
دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و دکتر مهرعلیزاده استاندار اصفهان در بدو ورود به به اصفهان به همراه معاون عمرانی استاندار و تعدادی از مدیران ذیربط، از روند خدمت رسانی طرح توسعه ی جدید الافتتاح بیمارستان آیت الله کاشانی با بیش از ۸۴۰۰ متر مربع زیربنا و مجهز به مدرن ترین امکانات و تجهیزات پزشکی و تصویربرداری بعنوان مرکز ترومای استان اصفهان و استانهای همجوار، بازدید نمودند.
گفتنی است وزیر بهداشت قرار است در جریان سفر ۳ روزه خود به اصفهان، از چند بیمارستان و مرکز درمانی و بهداشتی و یک شرکت داروسازی بازدید، و از ۲ قلم دارو محصول شرکت داروسازی رها رونمایی می کند.
همچنین افتتاح ساختمان معاونت غذا و دارو و آزمایشگاه ها؛ بازدید از پروژه پارک فناوری و مراکز رشد، افتتاح بیمارستان منظریه خمینی شهر، افتتاح مرکز سلامت سرخوش شاهین شهر و افتتاح همزمان ۱۳ پروژه بهداشتی درمان در سطح استان، کلنگ زنی بیمارستان برخوار و جلسه با شورای صنفی هیأت علمی و دانشجویان بخشی از برنامه های سفر وزیر بهداشت به اصفهان می باشد.


دیدگاه درباره این مطلب

فیلدهای با نماد * ضروری هستند

دیدگاه ها

  • دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد