بارگذاری
جستجو
Fa | En

اولین سفر شهرستانی استاندار اصفهان

0
بازدیدها: 1795
اولین سفر شهرستانی استاندار اصفهان

دکتر مهرعلیزاده استانداراصفهان در اولین سفر شهرستانی خود، در بدو ورود به شهرستان خوانسار، با حضور در مزار شهدای گمنام این شهر، نسبت به مقام شامخ شهیدان سرافراز ادای احترام نمود.

استاندار اصفهان در ادامه سفر به این شهرستان از تونل در حال احداث خوانسار به بوئین میاندشت به طول هزار و ۲۰۰ متر و با ۸۶ درصد پیشرفت فیزیکی بازدید نمود.

این پروژه توسط قرارگاه خاتم الانبیا در حال ساخت می باشد و با توجه به توقف ۵۰ روزه ی عملیات اجرایی این تونل، دکتر مهرعلیزاده در تماس با فرمانده ی قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء و انجام هماهنگی، دستورات لازم را بمنظور آغاز مجدد و تسریع در تکمیل این پروژه اساسی صادر کرد.

وی در ادامه از سد مخزنی باغکل که آب شرب و کشاورزی و نیازهای شهرستان خوانسار را تامین می کند بازدید نمود.

دکتر مهرعلیزاده همچنین بهمراه معاون هماهنگی امور عمرنی استانداری، فرماندار و امام جمعه ی خوانسار و تعدادی ار مدیران استانی و محلی از دهکده ی گردشگری گلستان کوه خوانسار بازدید کرد و در جریان روند اجرای این پروژه قرار گرفت.

گفتنی است دهکده ی گردشگری گلستان کوه خوانسار به مساحت ۴۵ هکتار با سرمایه گذاری شرکت گلستان سرچشمه ی خوانسار در حال اجرا می باشد و فاز اول آن به مساحت ۲۵ هکتار به اتمام رسیده و آماده ی بهره برداری است و فاز دوم این دهکده به مساحت ۲۰ هکتار حدود ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در فاز دوم این دهکده یک هتل ۵ ستاره و ۴ سالن همایش پیش بینی شده است.


دیدگاه درباره این مطلب

فیلدهای با نماد * ضروری هستند

دیدگاه ها

  • دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد