بارگذاری
جستجو
Fa | En

استاندار اصفهان تاکید کرد: باید از توانمندی های جوانان در تولید نرم افزار بهره برد

0
بازدیدها: 358
استاندار اصفهان تاکید کرد: باید از توانمندی های جوانان در تولید نرم افزار بهره برد

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با ایشان؛ اظهارداشت: در دنیای امروز ارتباطات حرف اول را می زند و فعالیت این وزارتخانه ارزشمند و مهم است و امیدوارم که از پتانسیل های وزارت خانه و استان به نحو مطلوب استفاده شود.
استاندار اصفهان با بیان اینکه در مسئله ی اشتغال تنها تولید و صنعت مطرح نیست؛ افزود: می توان در شهرداری ها تسهیلاتی را فراهم کرد که از ظرفیت های علمی جوانان در حوزه های تولید نرم افزار و فروش آن استفاده نمود.
محسن مهرعلیزاده افزود: ما نیازمند دانش بنیان نمودن تولید نرم افزار در کشور هستیم که بتوانیم توانمندی های خودرا در تولید نرم افزار به کشورهای دیگر صادرنماییم و رقابت خوبی را در دنیا داشته باشیم.
وی استفاده از توانمندی های جوانان و حمایت از بخش خصوصی را در این راستا مهم ارزیابی کرد و افزود: باید وزارت خانه کمک و حمایت نماید که استان هایی که در این خصوص پیشرفته تر هستند، تولید نرم افزار را یکی از برنامه های اصلی خود قرار دهند تا استان ها بتوانند در این خصوص با تولید کار جدید قدم بردارند.
مهرعلیزاده بر لزوم تدوین برنامه ی عملیاتی برای ارتقای فناوری ارتباطات در استان تاکید کرد.
مهدی راسخ معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نیز در این دیدار اظهارداشت: وزارت ارتباطات نقش مهمی در توسعه ی کشور دارد و قول می دهیم که کمک خوبی برای مدیریت استان باشیم.
راسخ با اشاره به بهره بردای از پژوهشکده ی مواد و انرژی در اصفهان، اظهارداشت: امروزه موضوع فضایی از لحاظ اهمیت جزو فناوریی های بسیار مهم بشمار می رود.
معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، با بیان اینکه برنامه های خوبی با شهرک علمی و تحقیقاتی به پیش می رود، افزود: در خصوص کسب و کار در روستاها نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است.


دیدگاه درباره این مطلب

فیلدهای با نماد * ضروری هستند

دیدگاه ها

  • دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد