بارگذاری
جستجو
Fa | En

استاندار اصفهان: شعار مدیریت ارشد استان کار،کار، کار برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

11 آبان 1396
0
بازدیدها: 353
استاندار اصفهان: شعار مدیریت ارشد استان کار،کار، کار برای تحقق اقتصاد مقاومتی است

دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: شعار مدیریت ارشد استان کار،کار، کار برای تحقق اقتصاد مقاومتی است و در طول خدمت خود تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم به عنوان یک مامور از سوی دولت قول احیای زاینده‌رود را عملی کنیم و بتوانیم در پیشگاه مردم اصفهان سربلند باشیم.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، دکتر مهرعلیزاده در آیین تکریم و معارفه ی استاندار اصفهان، اظهارداشت: خداوند را شاکرم که این توفیق را داده که امروز آغاز ارائه خدمت من به مردم متدین و شهیدپرور اصفهان باشد و خوشحالم در استانی آغاز به کار می‌کنم که افرادی متدین، معتقد و دارای سوابق مبارزاتی بلند مدت دارد و شهید حججی الگو و افتخار انقلاب اسلامی در این استان ساکن بوده است.
مهرعلیزاده افزود: خوشحالم که با اشرافی که نماینده ولی فقیه به مسائل اداری دارد همچنان از راهنمایی‌ها و هدایت‌های ایشان استفاده ببریم و برای پیشبرد امور به مردم خدمت رسانی کنیم، از رئیس جمهور و وزیر کشور به دلیل اعتمادی که به من کردند تشکر می‌کنم.
استاندار اصفهان ادامه داد: امیدوارم بتوانم بر اساس آنچه مشی دولت اعتدال است برنامه‌های اعتدالی دولت را پیش ببرم و به عنوان یک وظیفه الهی و شرعی در مرحله اول و به عنوان یک وظیفه قانونی به مردم خدمت ‌کنم و امیدوارم با استفاده از این سرمایه که هم زیاد و هم کم است بتوانیم فعالیت کنیم.
محسن مهرعلیزاده تصریح کرد: تعامل و همراهی نمایندگان مجلس خواهد توانست سرمایه و فرصتی برای بنده در ادامه راه باشد و امیدوارم بتوانم در استفاده از این فرصت‌ها در ۴ سال پیش رو موفقیت‌های بزرگی برای اصفهان رقم بزنم.
مهرعلیزاده عنوان کرد: مردم اصفهان مردمی فهیم، فرهیخته، متدین و بزرگ هستند و استان اصفهان استانی علمی، صنعتی و بزرگ است و بیش از ۲۳ هزار شهید تقدیم مردم و نظام، خدا و قرآن کرده است، بیشترین جانباز ۷۰ درصد را در استان اصفهان داریم و بیشترین کمک‌ها به جبهه‌ها از استان اصفهان بوده‌ است، مردم استان اصفهان همواره در دفاع از نظام پیشتاز بوده‌اند.
استاندار اصفهان با بیان اینکه یکی از معضلات اساسی اصفهان مسئله آب زاینده رود است، افزود: زاینده‌رود به عنوان ستون فقرات این استان است که اگر آسیبی ببیند این استان از هم می‌پاشد.
وی افزود: هر چند آقای زرگرپور در سخنان خود گفتند که در ۴ سال نمی شود مشکلات چهل ساله را حل کرد اما به هر حال ما تمام تلاشمان را می کنیم که بتوانیم به عنوان یک مامور از سوی دولت قول احیای زاینده‌رود را عملی کنیم و بتوانیم در پیش روی مردم اصفهان سربلند باشیم.
محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: همان گونه که وزیر کشور هم فرمودند، اتکا به بودجه های دولتی برای استانی همچون اصفهان کاری خطاست چرا که استان مستعدی مثل اصفهان نباید فقط به بودجه های دولتی متکی باشد.
وی اضافه کرد: بودجه های تخصیصی دولت را به تمامه دریافت می کنیم تا از منابع بهترین بهره‌بردای را داشته باشیم ؛ اما تکیه ما بر بخش خصوصی و ظرفیتهای استان در زمینه‌های مختلف است.
مهرعلیزاده با بیان اینکه استان اصفهان این ظرفیت را دارد که الگوی سایر استانها در اقتصاد مقاومتی که شدیدا مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده و هست باشد، افزود: برنامه ما این است که از همه توانمندی های استان بخصوص ظرفیتهای جوانان و زنان استفاده کنیم و رویکرد ما استفاده از مدیران متخصص و جوان از همه سلایق فکری است.
استاندار اصفهان مسئله اشتغال در استان اصفهان را مسئله مهمی برشمرد و افزود: اتکا به بخش خصوصی بسیاری از مشکلات اقتصادی برطرف می‌کند.
مهرعلیزاده ایجاد منطقه ویژه اقتصادی اصفهان را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: این منطقه باید فعال شود و به عنوان یک الگو در کشور مطرح شود.
مهرعلیزاده گفت: صندوق توسعه ملی نیز فرصت خوبی است تا برای جذب سرمایه‌ها از سوی بخش خصوصی اقدام شود، اما اجازه نمی‌دهیم این توسعه‌ها به محیط زیست لطمه بزند.
استاندار اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: شعار ما کار،کار، کار برای اقتصاد مقاومتی است.


دیدگاه درباره این مطلب

فیلدهای با نماد * ضروری هستند

دیدگاه ها

  • دیدگاهی برای این مطلب وجود ندارد